Living

JURY LIST

Civil court

The following potential jurors should report to the York County Courhouse, 2. S. Congress St., York, at 9 a.m. Monday:

Tega Cay: Laura Adams, Norma M. Bryant, Jill R. Cessna, John E. Fuss, Maureen M. Mason, Angela B. Newby, Craig S. Sheppard, Michael H. Vazquez, Teresa F. White.

Clover: Warren E. Anderson Jr., Ronald K. Burch, Margaret E. Close, Mary D. Crawford, David Dorn, Laurence P. Herne, George Hutchison, Karen S. Jarchow, Edward V. Mooney, Wanda S. Neely, Andrew J. Puch, David W. Pumphrey, Carol L. Reynolds, Ruth Elizabeth Seay, Russell F. Smith, William B. Young, Daniel L. Winfield.

Rock Hill: Patricia A. Alexander, Donald M. Charbonnet, Tina M. Croke, Angela K. Cromer, Delca L. Curran, Tyrone D. Dixon, Malcolm C. Dunlap Jr., Grace M. Eagle, Chris W. Fischesser, Shirley T. Frank, Jeffrey M. Giroux, Paulita A. Hayden, Martin D. Mace, Stefan A. Magura, Lua T. Mai, Kendra T. Arthur, Wendolyn J. Beltz, Brenda T. Billardello, Brian L. Brasington, Carlos K. Burns, Donald F. Cahill, Diane C. Carr, Fannie B. Carter, Dianna Conyers, Elizabeth A. Derose, Aldo F. Hemphill, Herbert S. Hicks, Pamela W. Hurt, Christopher B. Hutto, Kelli J. Lee, Jerry B. Lucas, Amy D. Mcdaniel, Shelby J. Moore, Roy B. Neal Jr., Gwendolyn K. Pender, Margaret B. Rains, Timothy B. Ray, Ester I. Reynolds, Carolyn Jones Rockholt, Jason A. Roth, Lisa G. Schroeder, Sheldon S. Sewell, Paul D. Shay, John R. Simpson, Charles A. Sitter, Jeffery D. Smith, Marini Ellen Snowber, Katherine N. Stegall, Laura K. Thompson, Trevor C. Thompson, Danyelle D. Tillery, Sarah R. Wall, Mary Walls, Alexander S. Ward, Daniel L. Weaver, Helen C. White, Ernest T. Whitesell Jr., Antwoine R. Williams.

York: Holly B. Baucom, Jeffrey M. Bolt, Daniel L. Brock, Eric K. Brown, Kristin S. Davis, Bobby R. Doster, Michael R. Dunkin, Byron W. Grier, Amanda T. Hardin, Darrell D. Hillard, Richard C. Hoover, Brenda M. Hornsby, Janice D. Howard, Stella S. Lingerfeldt, Martyn J. Mcdermitt, Gordon L. Sinyard.

Fort Mill: William J. Behan, Sherri T. Bivins, Margaret B. Boggs, Patricia Chance, Silvia T. Crimm, Naomi A. Crissinger, Lucy E. Dale, Randolph D. Darden,Thomas E. Diuk, Juanita A. Dorsey, Charles E. Helms, Nancy S. Hunter, Brittany C. Josa, Virgil A. Joyce, Geneva K. Love, Mary S. Lowman, Madison A. Lucas, Kirt L. Matthews, Kevin A. Mcliverty, Beverly G. Melton, Michael E. Nicholson, Reed M. Perkins, Anne M. Prins, Lynden L. Smalt, Stephanie L. Sniadecki, Marsha L. Tarlton, Bridget N. Vasquez, Dean A. Vaughan, Mary K. Wasil, Barbara K. Wilusz, Manley S. Young III.

Sharon: Roddey G. Bolin, Purla G. Gwinn.

Smyrna: William K. Carroll, Louis Douglas.

Lake Wylie: Glenn A. Chavis, Elton G. Hawley, Richard Kirwin, Delores H. Mccranie, Donald D. Meyer, Jody A. Standifer, Terry W. Tarte.

McConnells: William E. Cranford Jr., Maryann Hansel.

Hickory Grove: Sandra J. Downs, Michael T. Wilkerson.

Catawba: Carol B. Evans, Deborah R. Jennings, Floyd R. Peeler, John T. Pennington, Sue B. Stewart.

  Comments